10 ПОРАД ПІД ЧАС LOVE-STORY ВІД АЛІНИ ІВАНОВОЇ
Дорогі читачі♥️
Хочу презентувати ну дуууже корисну та важливу статтю #alinaivanova_wed:
_________________________________________
10 порад для пари під час love-story
_________________________________________

1. Найголовніше та найприємніше для мене правило: довірся своєму фотографу! Слухай усі поради та не бійся ділитись з ним усіма своїми побажаннями та ідеями щодо зйомки! Бути з фотографом на одній хвилі - запорука відминних кадрів!

2. Увімкніть улюблену музику на зйомці. Це реально допомагає розслабитись і кадри виходять більш "живими".

3. Намагайся під час фотосесії не дивитись в камеру. Звичайно, декілька таких портретів потрібно, але не забагато. Якщо ви будете дивитись на свого коханого, це допоможе вам почуватися більш впевнено та природньо.

4. Під час прогулки на фотосесії рухайтесь непоспішаючи, плавно (це стосується і ранку нареченої, наприклад, коли надягаєте прикраси чи туфлі). Тоді ви будете розслаблені, а фотограф спіймає більше гарних кадрів.

5. Для фотозйомки на природі обов'язково візьміть із собою запасне взуття без підборів. Рельєф весь час буде непередбаченим. Якщо взуття буде незручним, це може погано вплинути на ваш настрій та самопочуття.

6. Якщо ти почуваєш дискомфорт по всьому тілу, то попроси у фотографа зробити перерву на пару хвилин, розімни шию та плечі, відпочинь і лише тоді продовжуйте працювати.

7. Під час фотосесії спробуй взагалі не думати про інші проблеми. Просто розслабся та насолоджуйся моментом. Саме тоді ти зможеш почувати себе комфортно перед камерою.

8. Навіть не намагайся провести весільну прогулянку одразу на більше ніж двух-трьох локаціях, для того, щоб по-справжньому насолодитись фотосесію та не втомитись.

9. НІКОЛИ не бійтесь дощу! По-перше, я обожнюю світло в пасмурну погоду. А, по-друге, візьміть із собою на фотосесію однотонну чи прозору парасольку. Повірьте моєму досвіду: кадри будуть неймовірними!!!


10. І останнє, але не менш корисне правило: якщо є ракурси чи пози, які вас не влаштовують, то скажіть про це перед зйомкою фотографу або нагадайте під час самої фотосесії. А взагалі, менше думайте про те, як ви вийдите на кадрах, а просто насолоджуйтесь