ВИБІР МІСЦЯ РАНКУ НАРЕЧЕНОЇ
Всім привіт :)

Декілька днів тому я вирішила передивитись усі свої весілля. Так, починати були складно... Моє найперше круте весілля відбулось 2 роки тому, коли я трохи почала розуміти, де гарно та стильно, а де ні. Передивляючись весілля цього року можу сказати, що це вже новий рівень, але до моїх ідеалів ще далеко (про це згодом).

Як результат, я вирішила зробити щось типу блогу порад, який також можна знайти по хештегу
#alinaivanova_wed в інстаграмі. Сподіваюсь, що ці поради будуть корисні і зроблять ваше весілля кращим!

Як і в будь-якій справі, в організації весільної зйомки є багато деталей, від яких залежать не лише рівень фотографій, а й настрій власне весілля. В цій серії статей я хочу показати вам всі нюанси організацї весілля з точки зору фотографа.

Що ж, розпочати я хочу з ранку нареченої. Давайте розглянемо усі цікаві моменти, які є складовими зборів і можливі рішення, що допоможуть вам зробити їх більш комфортними та приємними для фото. Саме сьогодні розповім про місце проведення ранку нареченої.

Зараз популярно проводити ранок нареченої (та нареченого) в готелі. Звичайно, є гарні квартири, але плюс готеля в тому, можно замовити авто на більш пізній час. Також, дуже часто номер у готелі нареченим дають у подарунок на одну ніч, якщо ви святкуєте весілля у ресторані при готелі. Плюс, інколи ви можете чудово зекономити на замовленні номеру, якщо оплата йде через інтеренет (до 50% економії).

Про те є й мінуси, бо інколи зйомка в готелі проплачується окремо (мало де є таке, але є). Однак, це вже дрібниці, бо сам готель є гарним місцем для зйомки як по стилю, так і по економії часу. Частіш за все пара обирає номер, де є дві кімнати: одна для фотозйомки нареченої, а інша для нареченого. І вже саму зустріч фотографувати можна де забажаєте (хоч і в коридорі, якщо він гарний). Тут вже немає меж уяві.